1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kahta'da Öğrencilere Giysi Yardımı Yapıldı

Kahta'da Öğrencilere Giysi Yardımı Yapıldı

Kahtada Öğrencilere Giysi Yardımı Yapıldı
A+A-

Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Salkımbağı köyünde okuyan yaklaşık 20 öğrenciye, giysi yardımı yapıldı. İsminin açıklanmasını istemeyen Kahtalı bir iş adamı tarafından yapılan yardımda, maddi duru

Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Salkımbağı köyünde okuyan yaklaşık 20 öğrenciye, giysi yardımı yapıldı.
İsminin açıklanmasını istemeyen Kahtalı bir iş adamı tarafından yapılan yardımda, maddi durumu yetersiz öğrenciler Kahta'ya getirilerek burada giydirildi.
Salkımbağı Köyü Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Kasım Turan, yapılan yardımla birlikte öğrencilerin çok mutlu olduğunu ifade etti. Kahtalı hayırsever bir iş adamı tarafından yardımın yapıldığını söyleyen Turan, "Köyümüzde okuyan öğrencilere yardımda bulunan Kahtalı iş adamı, bizden ricada bulunarak isminin basına yansımamasını istedi. Biz de buna saygı göstererek onun ismini söylemiyoruz ama ona gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Yaptığı yardımla birçok öğrencimizi giydirdik. Öğrencilerin bu mutluluğu görülmeye değerdir. Biz de maddi durumu yetersiz öğrencileri seçerek elbiseleri onlara verdik. Bu tür yardımlar gerçekten çok önemli. Birçok öğrenci hayatı boyunca bu elbiseleri alabilecek duruma gelmeyebiliyor ama hayırsever vatandaşlarımız sayesinde almış oluyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor. Allah kendisinden razı olsun" dedi.
(Şİ-SO-Y)

21.01.2013 09:54:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT