1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kahta Otogarı Kaba İnşaatı Bitiyor

Kahta Otogarı Kaba İnşaatı Bitiyor

Kahta Otogarı Kaba İnşaatı Bitiyor
A+A-

Yapılmakta olan Kahta Otogarı kaba inşaatının bitme noktasına geldiği bildirildi. Eski otogarın ihtiyaca cevap verememesi üzerine yeni yapılan otogar inşaatının tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

Yapılmakta olan Kahta Otogarı kaba inşaatının bitme noktasına geldiği bildirildi.
Eski otogarın ihtiyaca cevap verememesi üzerine yeni yapılan otogar inşaatının tüm hızıyla devam ettiği belirtildi. Kaba inşaatın bitme noktasına geldiğini ifade eden Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, bir kaç ay içinde otogarın tamamlanacağını dile getirdi.
Çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini söyleyen Turanlı, "Havaların tekrardan düzelmesiyle birlikte çalışmalar hız kazandı. Otogarın kaba inşaatı tamamlanmak üzeredir. Bilindiği gibi otogar projesi çok büyük bir yatırımdır. Meşakkatli bir çalışma olduğu herkes tarafından görülebiliyor. Biz de bunu düşünerek çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Büyük yatırımların yapılması kolay değil. Kahta en kısa zamanda özlediği otogara kavuşacaktır. Her zaman söylediğimiz gibi kalıcı yatırımlardan yanayız. Son yıllarda değişim gösteren ilçemiz, bu yatırımla birlikte daha da güzel hale gelecektir. İnşaat çalışmalarını yakından takip ediyoruz" dedi.
(Şİ-MEF-Y)

09.02.2013 15:11:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT