1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kahramanmaraşlılardan Kaymakam'a Ziyaret

Kahramanmaraşlılardan Kaymakam'a Ziyaret

Kahramanmaraşlılardan Kaymakama Ziyaret
A+A-

Alanya Kahramanmaraşlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetimi, Kahramanmaraşlı olan Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk'u makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Mustafa Öpçin, Kaymakam Muhi

Alanya Kahramanmaraşlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetimi, Kahramanmaraşlı olan Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk'u makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Mustafa Öpçin, Kaymakam Muhittin Pamuk'un derneğin onursal başkanı olduğunu belirtti. Kaymakam Pamuk'a yeni yönetim kurulu olarak nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten Öpçin, "hemşerimiz olan Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk 'u da ziyarete geldik. Kendileri derneğimizin onursal başkanıdır. 1999 yılında kurulan derneğimizin 12. Genel kurulunu gerçekleştirdik. Derneğimiz Alanya'da yaşayan hemşerilerimizin bir çatı altında toplanarak kültürümüzün yaşatılması amacını taşımaktadır. Kaymakam Muhittin Pamuk'a derneğimize verdiği destekten dolayı da teşekkür ediyoruz" dedi. Kaymakam Pamuk da hemşerilerini Gazipaşa'da görmekten mutluluk duyduğunu belirterek ziyaretten dolayı teşekkür etti.
(AMT-SÇ-Y)

16.01.2013 12:55:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT