1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kahramanmaraş Belediyesi 560 Dairelik Toplu Konut Yaptırıyor

Kahramanmaraş Belediyesi 560 Dairelik Toplu Konut Yaptırıyor

Kahramanmaraş Belediyesi 560 Dairelik Toplu Konut Yaptırıyor
A+A-

Kahramanmaraş Belediyesi Kılavuzlu bölgesinde 560 dairelik Toplu Konut Projesi hayata geçiriyor. Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, toplu konut ön ka

Kahramanmaraş Belediyesi Kılavuzlu bölgesinde 560 dairelik Toplu Konut Projesi hayata geçiriyor.
Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, toplu konut ön kayıtlarının 20 Şubat'ta başlayacağı bildirildi. Açıklamada başvuru şartlarına da yer verilerek şunlar kaydedildi:
"T.C. vatandaşı olunması. Kahramanmaraş ili nüfusuna kayıtlı olması veya Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olması. Toplu Konut İdaresi'nden konut satın almamış olması. Başka bir konut yapı kooperatifine üye olmaması. Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi bir gayrimenkulün olmaması. Finans kurumundan kredi çekebilecek şartlara sahip olmaması. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti (18 yaşını doldurmamış) altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılacaktır. Ön kayıtlar 20 Şubat 2013 günü mesai saati ile başlayacak, 28 Şubat 2013 günü mesai saati bitimi ile sona erecektir. Değerlendirme sonucunda kesin kayıt yöntemi ve tarihi ayrıca ilan edilecektir. Müracaat yeri Kahramanmaraş Belediyesi Şazibey Halk Pazarı Kayıt Bürosu."
(YUT-Y)

15.02.2013 13:29:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT