1. HABERLER

  2. Kahraman Tazeoğlu'na "korsan Kitap" Şoku

Kahraman Tazeoğlu'na "korsan Kitap" Şoku

Kahraman Tazeoğluna korsan Kitap Şoku
A+A-

Son kitabı "Kıyısızlar"ın imza gününe katılmak için geldiği Adana'da yoğun bir hayran kitlesiyle karşılaşan ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu, imza için gelen kitaplardan birinin korsan olduğunu gö

Son kitabı "Kıyısızlar"ın imza gününe katılmak için geldiği Adana'da yoğun bir hayran kitlesiyle karşılaşan ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu, imza için gelen kitaplardan birinin korsan olduğunu görünce şaşırdı.
Optimum Outlet Adana AVM'deki Ada Kitap ve Müzik Evi'nde kitaplarını imzalayan ünlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu, bir korsan baskı ile karşılaşınca şaşırdı. Kitabının korsan baskısı ile gerçek baskısını ayırt etmenin çok zor olduğunu söyleyen Tazeoğlu, "Nasıl bu kadar çabuk çıktı" dedi. Bunların orijinal baskı diye satıldığını, bu yüzden asla okurları suçlamadığını söyleyen Tazeoğlu, "Ancak emeğe, sanata ve sanatçıya saygı duyanlar kitabın korsan mı yoksa orijinal mi olduğunu iyi irdeliyor. Bu da bizim açımızdan sevindirici. Okurlarımdan ricam bu konuda duyarlı olsunlar" diye konuştu.
(ADN-CC-Y)

10.01.2013 10:10:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT