1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kağıthane'deki Silahlı Çatışmaya İlişkin 1 Tutuklama Yusuf Melikoğlu İstanbul

Kağıthane'deki Silahlı Çatışmaya İlişkin 1 Tutuklama Yusuf Melikoğlu İstanbul

Kağıthanedeki Silahlı Çatışmaya İlişkin 1 Tutuklama  Yusuf Melikoğlu    İstanbul
A+A-

Kağıthane'de iki grup arasında çıkan ve 1 kişinin ölümü 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı çatışmaya ilişkin 1 kişi tutuklandı. Çağlayan Vatan Caddesi Zafer Sokak'ta dün meydana gelen sil

Kağıthane'de iki grup arasında çıkan ve 1 kişinin ölümü 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı çatışmaya ilişkin 1 kişi tutuklandı.
Çağlayan Vatan Caddesi Zafer Sokak'ta dün meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişi ölmüş 4 kişi ise yaralanmıştı. Çatışmada yaralanan 3 kişinin hastanedeki tedavileri sürerken, Ekrem Karul taburcu edildi. Taburcu edildikten sonra gözaltına alınan Karul, daha sonra adliyeye sevk edildi. Öğlen saatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayına getirilen Karul burada savcıya ifade verdi. İfadesinin ardından tutuklanması istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Karul, mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Silahlı çatışmada yaralanan Kadir Karul, Salih Honca ve Cenk Honca'nın da hastanedeki tedavilerinin ardından adliyeye sevk edilecek. Çatışmaya ilişkin soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
(YM-AS-YHY-Y)

07.02.2013 21:39:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT