1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kafasından Bıçakladıkları Kuzenlerini Taburcu Olunca Öldürdüler

Kafasından Bıçakladıkları Kuzenlerini Taburcu Olunca Öldürdüler

Kafasından Bıçakladıkları Kuzenlerini Taburcu Olunca Öldürdüler
A+A-

Aksaray'da küfür meselesi yüzünden çıkan kavgada kuzenleri tarafından başından bıçaklanan bir kişi, tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduktan sonra bıçaklanıp, av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Edi

Aksaray'da küfür meselesi yüzünden çıkan kavgada kuzenleri tarafından başından bıçaklanan bir kişi, tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduktan sonra bıçaklanıp, av tüfeğiyle vurularak öldürüldü.
Edinilen bilgiye göre, iki gün önce Soner Y. (31), dayısının oğlu olan Ertuğrul Gül (33) ile gece saatlerinde küfür meselesi yüzünden tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Soner Y., belinde taşıdığı bıçağı çıkartarak kuzeni Ertuğrul Gül'ü kafasından ve omzundan bıçaklayarak yaraladı. Olayın ardından Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Ertuğrul Gül, tedavisinin ardından dün taburcu edildi. Hastaneden çıktıktan sonra evine giden Ertuğrul Gül'ün yolu kendisini takip eden Soner Y., kardeşleri Şenol ve Şener Y. tarafından kesildi. Yolunu kestikleri Ertuğrul Gül'e sopa ve bıçakla saldıran 3 kardeş, av tüfeğiyle ateş ettikten sonra kaçtı. Sopa ve bıçak darbelerinin ardından tüfekle vurulan Ertuğrul Gül, olay yerinde hayatını kaybetti. Cinayetin ardından İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Yapılan araştırmalar sonucu şüpheli 3 kardeş, 15 dakika sonra Cinayet Büro ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan araştırmada, Soner, Şenol ve Şener Y. kardeşlerin Ertuğrul Gül ile hem dayı çocukları olduğu hem de enişte kayın oldukları ortaya çıktı. Cinayet zanlısı kardeşlerin, alınan ilk ifadelerinde kavganın küfür etme meselesi yüzünden çıktığını söyledikleri öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(YC-AH-CC-Y)

01.02.2013 11:20:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT