1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kadir Topbaş Erciş Belediyesi'ne Araç Hediye Etti

Kadir Topbaş Erciş Belediyesi'ne Araç Hediye Etti

Kadir Topbaş Erciş Belediyesi'ne Araç Hediye Etti
A+A-

Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Van’ın Erciş Belediyesi’ne verdiği sözü yerine getirdi.


28 Ekim 2012 tarihinde Erciş Belediyesi’ni ziyareti esnasında gençlerin spor hizmetlerinde kullanılmak kendisinden araç talep etmesine olumlu yanıt vererek 2014 model bir midibüs hediye etti. Aracın tanıtım töreninde bir konuşma yapan Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a, şahsı ve ilçe halkı adına teşekkür etti. 2011 Erciş Depremi’nde gerek Türkiye Belediyeler Birliği’nin, gerekse İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe halkının yardımına anında koştuğunu da anımsatan Arapoğlu, “Başkanımız Kadir Topbaş en son 28 Ekim 2012 tarihinde belediyemizi ziyaret ederken, sporcu gençlerin talebine sıcak bakarak belediyemize bir adet yarım otobüs hediye etmiştir. Araç ilçemizde faaliyet veren tüm spor takımlarına tahsis edilecektir. Ben şahsım ve ilçem halkı adına bir kez daha Sayın Başkanımız Kadir Topbaş ve diğer ilgililere candan teşekkür ediyorum” dedi.


Milli Takım ve Erciş Belediyesi Atletizm Takımı Antrenörü İzzet Batmaz ise konuşmasında sporun önemine vurgu yaparak, “Sayın Başkan Kadir Topbaş beyin ilçemiz gençlerine, sporcularına hediye etmiş olduğu midibüs hakikaten çok işimize yarayacaktır. Kritik bir bölgede yaşıyoruz. Bu araç birçok gencimizi belki de kötü alışkanlıklardan alıkoyarak spora yöneltecektir. Sayın Kadir Topbaş Beye aracılığınızla ilçe gençleri ve sporcuları olarak bizler de şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT