1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadınlar Antalya Türküleri Söyleyecek

Kadınlar Antalya Türküleri Söyleyecek

Kadınlar Antalya Türküleri Söyleyecek
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kadınlara yönelik yeni bir proje hazırladı. Proje kapsamında verilecek eğitimle kadınlar Antalya Türküleri söyleyecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kadınlara yönelik yeni bir proje hazırladı. Proje kapsamında verilecek eğitimle kadınlar Antalya Türküleri söyleyecek.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı 'Antalyalı Kadınlardan Antalya Türküleri' adlı bir proje gerçekleştirecek. Proje kapsamında profesyonel olarak müzikle uğraşmayan ancak şarkı söylemek isteyen kadınlara, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı'nın müzik öğretmenleri tarafından şan dersi verileceği bildirildi.
Kadınlara, öğretmenler tarafından seçilen Antalya'ya ait yöresel türkülerin öğretileceği, Antalyalı kadınların eğitim sonunda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde kapsamında konser vereceği kaydedildi.
Kontenjanla sınırlı olan projeye katılmak isteyen kadınların 31 Ocak'a kadar ASMEK merkezlerine başvurması gerektiği ifade edildi.
(SK-Y)

25.01.2013 14:46:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT