1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadına Şiddete Son Sergisi Ninova Park'ta

Kadına Şiddete Son Sergisi Ninova Park'ta

Kadına Şiddete Son Sergisi Ninova Parkta
A+A-

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park'ın ev sahipliğini yapacağı 'Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son" sergisinin 8 Aralık Cumartesi günü bir çok sanatçının

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park'ın ev sahipliğini yapacağı 'Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son" sergisinin 8 Aralık Cumartesi günü bir çok sanatçının katılımıyla açılacağı belirtildi.
29 ünlü isim, 'Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son' demek için bir araya geliyor. Yapımcılığını ve sanat yönetmenliğini Selçuk Kaya'nın üstlendiği projede ünlü isimler, fotoğraf sanatçısı Yaşar Saraçoğlu'nun objektifi karşısına geçti. Projede Ajda Pekkan, Ali Poyrazoğlu, Altan Erkekli, Asuman Dabak, Bennu Yıldırımlar, Beren Saat, Çolpan İlhan, Defne Samyeli, Elif Dağdeviren, Emel Müftüoğlu, Emre Kınay, Esra Erol, Gülcan Arslan, Irmak Ünal, Keremcem, Lale Manço, Manolya Taşer, Mete Horozoğlu, Nazlı Tolga, Nebahat Çehre, Nilgün Belgün, Nurseli İdiz, Özge Uzun Üst, Pelin Batu, Seçkin Özdemir, Serhan Sokulgan, Serra Yılmaz, Sibel Turnagöl ve Şirin Sever yer aldı.
Serginin açılışının 8 Aralık 2012 Cumartesi günü Saat 14:00 'de Ninova Pakt'ta sanat yönetmeni Selçuk Kaya'nın ve protokolün katılımıyla yapılacağı bildirildi.
(ÜN-AKK-Y)

07.12.2012 15:00:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT