1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Ve Genç Girişimciler Başkanlarını Seçti

Kadın Ve Genç Girişimciler Başkanlarını Seçti

Kadın Ve Genç Girişimciler Başkanlarını Seçti
A+A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mersin İl Kadın Girişimci Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Ayla Harp, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına da Ufuk Maya seçildi. Me

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mersin İl Kadın Girişimci Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Ayla Harp, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına da Ufuk Maya seçildi.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (MTSO) yapılan açıklamaya göre, TOBB Mersin İl Kadın Girişimci Kurulu ve İl Genç Girişimci Kurulu'nun 14 Aralık tarihinde il ve ilçe odaları ile borsalarında gerçekleştirilen seçimlerle İl İcra Komitesi üyeliğine seçilen üyeler, İl İcra Komitesi başkan ve başkan yardımcılarını belirlemek üzere ilk toplantılarını MTSO koordinatörlüğünde gerçekleştirdiler. Toplantıya, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Yönetim Kurulu üyeleri Kasım Tanrıöver ve Rıza Durdu ile Genel Sekreter Abdulkadir Dölek, Ar-Ge Yönlendirme Müdürü Fulya Melisa Aybars Kurt, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ile İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite üyeleri katıldı.
MTSO Başkanı Aşut'un, yeni dönemin tüm girişimciler adına hayırlı olmasını dilemesinin ardından yapılan seçimlerde, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı görevine Ayla Harp, Başkan Yardımcılığına da Zerrin Doğan getirilirken, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı görevine Ufuk Maya, Başkan Yardımcılığına ise Veysel Memiş oy birliği ile seçildi.
(KYM-Y)

26.12.2012 14:07:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT