1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kadın öğretmen öğrencisine tecavüz etti

Kadın öğretmen öğrencisine tecavüz etti

Kadın öğretmen öğrencisine tecavüz etti
A+A-

ABD lisesindeki seks skandalını kıskançlık krizi ortaya çıkardı. Kadın öğretmen kıskanınca öğrencisine tecavüz etti.

ABD'de öğrencisi ile cinsel ilişki yaşayan öğretmen skandallarına bir yenisi daha eklendi. Kadın öğretmen öğrencisine tecavüz etmekten tutuklandı. Skandalı kıskançlık krizi ortaya çıkardı. 

New York'un Queens ilçesindeki Grover Cleveland Lisesi'nde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan 39 yaşındaki kadın öğretmen, şu an 17 yaşında olan erkek öğrencisiyle bir yıl boyunca ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklandı.

EVLİ VE ÇOCUKLARI VAR

Evli ve iki çocuk annesi öğretmen Joy Morsi'ye yöneltilen suçlamalar arasında üçüncü dereceden JOY MORSI.jpgtecavüz de var.

SKANDALI KISKANÇLIK KRİZİ ÇIKARDI

Yaklaşık bir yıldır süren ilişki, iki hafta önce öğrencinin mezuniyet balosuna bir kız arkadaşıyla gideceğini söylemesinin ardından Morsi’nin kıskançlık krizine girmesi üzerine ortaya çıktı.

İsmi açıklanmayan öğrenci, bu olayın ardından polise şikayette bulundu.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI VE CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR

ABD medyasına yansıyan haberlere göre, eşi de aynı okulda fen bilgisi öğretmeni olarak çalışan öğretmen, okulun güreş takımında yer alan öğrencisine çıplak fotoğraflar ve cinsel içerikli mesajlar yolladı.

TECAVÜZDEN DAVA AÇILDI

Hakkında üçüncü dereceden tecavüz, üçüncü dereceden cinsel taciz ve yetişkin olmayan birinin sağlığını tehlikeye atmak suçlamaları ile dava açılan Morsi tutuklanarak hapse atıldı. 

Morsi için 25 bin dolar kefalet istendiği belirtildi.

joy morsi, öğrencisine tecavüz eden kadın öğretmen.png

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT