1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Meclisinden Bebek Ziyaretleri

Kadın Meclisinden Bebek Ziyaretleri

Kadın Meclisinden Bebek Ziyaretleri
A+A-

İzmit Belediyesi Kadın Meclisi, bebek ziyaretlerinde bulunuyor. Kadın Meclisi Başkanı Asuman Sert, bu ziyaretlerin paylaşımı artırıp, sosyal ilişkileri güçlendirdiğini söyledi. Kadınlar son ziyaret

İzmit Belediyesi Kadın Meclisi, bebek ziyaretlerinde bulunuyor. Kadın Meclisi Başkanı Asuman Sert, bu ziyaretlerin paylaşımı artırıp, sosyal ilişkileri güçlendirdiğini söyledi.
Kadınlar son ziyaretlerini Yeşilova, Cedit ve Karabaş Mahallelerinde gerçekleştirdi. Yeşilova Mahallesi'nde oturan Eda ve Erkan Şentürk çiftinin ilk bebekleri Ali'ye sağlıklı, uzun bir ömür dileyen Kadın Meclisi üyelerinin ikinci durağı Cedit Mahallesinde ikamet eden Tuğba ve Sinan Karan çiftinin evi oldu. Karan çiftini kutlayan kadınlar, çiftin ilk bebekleri olan Beliz'e sağlıklı uzun ömür dileğinde bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerden bir diğeri de Karabaş Mahallesi'nde oturan Deniz-İsmail Karal çiftinin evine yapıldı. Kadın Meclisi üyeleri, çifti kutlayıp minik Zeynep Gül'e hayır dullarında bulunup çeşitli hediyeler verdiler. İzmit Belediyesi Kadın Meclisi üyeleri bebek ziyaretlerini her hafta tekrarlayarak bunu geleneksel hale getireceklerini söylediler.
(MA-MA)

29.01.2013 11:11:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT