1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Meclisi'nden Ak Parti'ye Ziyaret

Kadın Meclisi'nden Ak Parti'ye Ziyaret

Kadın Meclisinden Ak Partiye Ziyaret
A+A-

Manisa Kadın Meclisi Başkanı Sevil Şekercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Manisa Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur'u ziyaret etti. Siyasi görüş farkı gözetmeksizin Manisa'daki siyasi ve siv

Manisa Kadın Meclisi Başkanı Sevil Şekercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Manisa Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur'u ziyaret etti.
Siyasi görüş farkı gözetmeksizin Manisa'daki siyasi ve sivil toplum örgütleriyle bilgi alışverişi yaptıklarına dikkat çeken Şekercioğlu, dayanışmanın her alanda yapıldığını kaydetti. Kadın meclisini kabul eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Manisalı kadınların üretim yaparak topluma katkı sağlanabilecek her alanda birlik ve beraberlik içinde uyumlu çalıştıklarını söyledi. CHP, MHP ve AK Parti başta olmak üzere bütün siyasi parti ve sivil toplum örgütleri birlik ve beraberlik içinde kadın meclisinin oluşturulduğunu belirten Kadın Meclisi Başkanı Sevil Şekercioğlu, bütün derneklere ve partilere eşit mesafede olunduğunu vurguladı. Şekercioğlu, " Amacımız Manisalı kadınlar olarak birlikte güzel işler yapmak ve Manisa'ya faydalı işler yapmayı istiyoruz. Amacımız Manisa'ya faydalı işler yapmak. Bütün siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine aynı ve eşit mesafedeyiz. Kesinlikle kadın meclisinde siyaset yapılmıyor. Bu gün görüldüğü gibi birlikte AK Parti Kadın Kolları'nı ziyaret ettik. Bütün derneklerimizi ziyaret ediyoruz. Tek amacımız Manisa'yı gelecek yıllara el birliği ile taşımak. Manisa için çok güzel işler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz" dedi.
(YB-ERG-Y)

31.01.2013 16:48:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT