1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Girişimciler, Yeni İş Alanlarına Girmek Ve Ticari Sorumluluk Almak İstiyor

Kadın Girişimciler, Yeni İş Alanlarına Girmek Ve Ticari Sorumluluk Almak İstiyor

Kadın Girişimciler, Yeni İş Alanlarına Girmek Ve Ticari Sorumluluk Almak İstiyor
A+A-

Giresun Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esin Gürses Kocuk ve İcra Komitesi üyeleri Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret etti. Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Es

Giresun Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esin Gürses Kocuk ve İcra Komitesi üyeleri Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret etti.
Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esin Gürses Kocuk, amaçlarının Giresun'da yaşayan kadınlar için yeni iş sahaları oluşturmak sureti ile kadın girişimcilerin cesaretlendirilerek hem ticari hem de sosyal anlamda sorumluluk almalarını sağlamak olduğunu söyledi. Bu anlamda Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'ndan destek beklediklerini belirten Kocuk, ortaya çıkarılan işlerin Türkiye'de bu alanda gerçekleştirilecek olan birçok proje için de emsal teşkil etmesini istediklerini sözlerine ekledi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise Kadın Girişimciler Kurulu'nun Ticaret ve Sanayi Odası'nın önemli bir parçası olduğunu, onların yaptıkları işlerin her zaman arkasında durduklarını ve destek konusunda üzerilerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.
(MB-ÖS-Y)

21.01.2013 15:52:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT