1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Girişimciler, Meme Kanserine Dikkat Çekecek

Kadın Girişimciler, Meme Kanserine Dikkat Çekecek

Kadın Girişimciler, Meme Kanserine Dikkat Çekecek
A+A-

Turgutlu Kadın Girişimciler Kurulu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki ilk çalışmasını meme kanserine dikkat çekmek için yapacak. Konuyla ilgili Yeşil Vadi Restoran'da bir toplantı yapan kuru

Turgutlu Kadın Girişimciler Kurulu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki ilk çalışmasını meme kanserine dikkat çekmek için yapacak.
Konuyla ilgili Yeşil Vadi Restoran'da bir toplantı yapan kurul üyeleri projeyi planladı ve görev dağılımını gerçekleştirdi. Toplantıda bir araya gelen kurul üyeleri, ilk projenin uygulanma aşamalarını detaylandırırken, bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında da görüş alış verişinde bulundular. İlk proje olarak meme kanserine dikkat çekmeyi planlayan Kadın Girişimciler Kurulu, sosyal sorumluluk projeleriyle Turgutlu halkına, özellikle de kadınlara yönelik çalışmalarına devam etmeyi amaçlıyor.
Turgutlu Kaymakamlığı ve Toplum Sağlığı Merkezi ile ortaklaşa organize edilen proje kapsamında, belirlenecek üç farklı zaman ve mekanda bilgilendirilme yapılması planlanıyor. Bilgilendirmenin yapılacağı yer ve zamanların duyurusunun ise ilerleyen günlerde yapılacağı bildirildi.
(İLK-ERG-Y)

19.02.2013 17:24:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT