1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadıköy Merkez Cami'nden Yardım Cağrısı
Kadıköy Merkez Caminden Yardım Cağrısı

Kadıköy Merkez Cami'nden Yardım Cağrısı

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Kadıköy beldesinde yapımı son aşamaya gelen Merkez Cami'nin 50 bin TL'lik bir yardıma ihtiyacı olduğu ve 1 ay içinde de ibadete açılacağı duyuruldu. Belde merkez

A+A-
Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Kadıköy beldesinde yapımı son aşamaya gelen Merkez Cami'nin 50 bin TL'lik bir yardıma ihtiyacı olduğu ve 1 ay içinde de ibadete açılacağı duyuruldu.
Belde merkezinde inşa edilen ve kısa sürede inşaatı bitirilen Merkez Cami'nde 50 bin TL civarında maddi yardıma ihtiyaç duyulduğunu kaydeden Kadıköy Merkez Camii Kur'an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı ve Fatih Mahallesi Muhtarı Yaşar Özer, caminin 1 ay içerisinde ibadete açılacağını söyledi. Yaşar Özer, caminin iç tefrişatının yarım kaldığını söyleyerek, "Kısa sürede bu güzel ibadethaneyi hep birlikte tamamladık. Yardımlar hiç kesilmedi. Tüm bağışçılardan, kurum ve kuruluşlar ve devletimizden Allah razı olsun. Camimizin halı, avize ve benzeri eksikleri kaldı. Ortalama 50 bin TL'lik bir yardım toplamamız durumunda camimiz 1 ay içinde hizmete tam olarak başlamış olacak. Açılışımıza Diyanet İşleri Başkanımızın da katılması beklenmektedir. Hayırsever halkımızın yardımlarını bekliyoruz" dedi.
(SŞ)

31.12.2012 14:06:06 TSI

HABERE YORUM KAT