1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaçmaz ve Aslan, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Kaçmaz ve Aslan, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Kaçmaz ve Aslan, seçim çalışmalarını sürdürüyor
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Adayı Ebubekir Kaçmaz ve İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan, seçim gezileri kapsamında ev ziyareti yaparak 1 Kasım'da AK Parti'ye destek istedi.


1 Kasım'a sayılı günler kala Ak Parti’de çalışmalara hız verildi. Bu kapsamda AK Parti Van Milletvekili Adayı Ebubekir Kaçmaz ve İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan mahallelerde ev ve esnaf ziyareti yaptı. Ziyaret programına Kaçmaz ve Aslan’ın yanı sıra meclis üyeleri de katıldı. Tek tek ev ziyareti yapan ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Kaçmaz ve Aslan 1 Kasım'da destek istedi.

Günü ve seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan, "7 Haziran seçimlerinden sonra istikrarın önemini toplumun her kesimi tarafından görüldü. İnsanlarımızın 1 Kasım'da AK Parti diyeceğine inanıyorum. Çünkü AK Parti'nin sunduğu istikrarlı büyümeye her kesimin ihtiyacı var. Esnaf bunu bekliyor, piyasalar bunu bekliyor, yatırımcılar bunu bekliyor, Türkiye istikrarı bekliyor. Onun için halkımız inşallah 1 Kasım’da partimizi tek başına iktidara taşıyacak. Biz şuan seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halk umudunu Ak Parti’ye bağlamış durumda”  dedi.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT