1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "kaçırma, Darp Ve Cinsel İstismar" İddiasına 10 Gözaltı İlyas Kaçar İstanbul

"kaçırma, Darp Ve Cinsel İstismar" İddiasına 10 Gözaltı İlyas Kaçar İstanbul

kaçırma, Darp Ve Cinsel İstismar İddiasına 10 Gözaltı  İlyas Kaçar  İstanbul
A+A-

İstanbul'da bir kişinin silah zoruyla kaçırılıp darp edildiği ve cinsel istismara maruz kaldığı iddiası üzerine düzenlenen eş zamanlı baskınlarda 10 kişi gözaltına alındı, 3 adet tabanca ve 31 adet fi

İstanbul'da bir kişinin silah zoruyla kaçırılıp darp edildiği ve cinsel istismara maruz kaldığı iddiası üzerine düzenlenen eş zamanlı baskınlarda 10 kişi gözaltına alındı, 3 adet tabanca ve 31 adet fişek ele geçirildi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, bir şahsın 31 Temmuz 2012 tarihinde silah zoruyla kaçırılarak kumarhane olarak işletilen bir yere götürüldüğü, burada darp edilip, cinsel istismara maruz kaldığı yönündeki ihbar üzerine çalışma başlattı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, 22 Ocak 2013 tarihinde İstanbul'da, belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. 10 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonda, 3 adet ruhsatsız tabanca, 31 adet fişek, 2 gram uyuşturucu madde, dijital veriler ele geçirildi.
Gözaltına alınan zanlılardan 2'si soruşturma savcısı tarafından serbest bırakılırken, diğer 8 şüpheli bugün Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi.
(İK-ÇK-OK-Y)

24.01.2013 17:41:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT