1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaçak Villa Yerle Bir Edildi

Kaçak Villa Yerle Bir Edildi

Kaçak Villa Yerle Bir Edildi
A+A-

Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Bürosu ekipleri, kaçak ve ruhsatsız yapılarla mücadeleyi aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Çağlayan köyünde bir zeytinliğe ruhsatsız olarak inşa edilmeye başlanan kaçak

Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Bürosu ekipleri, kaçak ve ruhsatsız yapılarla mücadeleyi aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Çağlayan köyünde bir zeytinliğe ruhsatsız olarak inşa edilmeye başlanan kaçak villanın temelini yıktı.
Yeni yıl ile birlikte Osmangazi'de kaçak yapıyla mücadelesini sürdüren ekipler, yılın ilk yıkımını Çağlayan Köyünde gerçekleştirdi. Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Bürosu ekipleri tarafından kaçak olduğu tespit edilerek, hakkında işlem yapılan 600 metre kare villa inşaatının duvarları, ekipler tarafından yerle bir edildi. Bir zeytinlik içerisinde bulunan ve henüz yeni başlayan villa inşaatı için önce istinat duvarlarının örüldüğünü belirleyen ekipler, ikazlara rağmen devam eden inşaatı duvarları yıkarak durdurdu. Yıkımda jandarma ekipleri güvenlik tedbiri alırken, herhangi bir olay yaşanmadı.
(MŞ)

03.01.2013 15:34:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT