1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaçak Sigara Operasyonunda 11 Gözaltı Recep Çelik Siirt

Kaçak Sigara Operasyonunda 11 Gözaltı Recep Çelik Siirt

Kaçak Sigara Operasyonunda 11 Gözaltı  Recep Çelik    Siirt
A+A-

Siirt'te düzenlenen bir operasyonda yurda yasa dışı yollarla kaçak sigara getirdiği tespit edilen 11 kişi gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdü

Siirt'te düzenlenen bir operasyonda yurda yasa dışı yollarla kaçak sigara getirdiği tespit edilen 11 kişi gözaltına alındı.
Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri Siirt ve Bitlis illerinde il genelinde kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında çok sayıda kaçak sigarayı yurda soktuğu belirtilen 11 kişi tespit etti. Ekipler tarafından elde edilen istihbarat sonucu, yasa dışı yollarla yurda kaçak sigara soktuğu tespit edilen çeteye yönelik Siirt ve Bitlis'in Mutki ilçesinde yapılan operasyonda H.T., K.T., A.C.Ç., T.İ., M.U.K., A.A., F.Y., D.K., S.B., M.S.Ö., E.T. adlı kişiler göz altına alındı.
Operasyonda çok sayıda gümrük kaçağı sigara ele geçirilirken, gözaltına alınan zanlılar hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'nca gümrük kaçağı sigara bulundurmak suçundan gerekli yasal işlemlerin başlatıldığı belirtildi.
(RÇ-AKK-Y)

19.12.2012 13:14:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT