1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kablo Hırsızlığına 4 Tutuklama

Kablo Hırsızlığına 4 Tutuklama

Kablo Hırsızlığına 4 Tutuklama
A+A-

Tokat'ta OSB'de bulunan bir tekstil fabrikasından 100 bin TL değerinde kablo çaldığı ileri sürülen 2'si üniversite öğrencisi 4 kişi tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Sitesi'nde bulun

Tokat'ta OSB'de bulunan bir tekstil fabrikasından 100 bin TL değerinde kablo çaldığı ileri sürülen 2'si üniversite öğrencisi 4 kişi tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Sitesi'nde bulunan bir tekstil iş yerinde müşteki beyanına göre 100 bin TL'lik kablo hırsızlığı olayı ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Hırsızlık olayında kullanıldığı değerlendirilen ve olay yerinin yakınında terk edilmiş olarak bulunan kiralık otodan yola çıkan ekipler üniversite öğrencileri S.Ö (21), B.Y (19) ile hurdacı ve elektrikçi oldukları tespit edilen O.Ş (19), M.S.E.(18), O. Ş (20), Ü. T (21), S.A, M.A isimli şahısları yakaladı. Birçok hırsızlık olayına karıştıkları tespit edilen zanlıların ifadeleri doğrultusunda 2 ton 850 kilogram bakır kablo çalındığı tespit edildi. Polis tarafından adli makamlara sevk edilen zanlılardan S.Ö, Ü.T, B.Y ve O.Ş. isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.
(Nİ-SLH-Y)

26.12.2012 14:11:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT