1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Justin Bieber 60 milyon dolarlık jet aldı.. Justin Bieber mangırları bastı jeti kaptı...

Justin Bieber 60 milyon dolarlık jet aldı.. Justin Bieber mangırları bastı jeti kaptı...

Justin Bieber 60 milyon dolarlık jet aldı.. Justin Bieber mangırları bastı jeti kaptı...
A+A-

Justin Bieber yeni jet aldı. Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber 60 milyon dolarlık özel şahsi jeti ile Yeni yıla yeni jet... Çok güzel paylaşımı pozu ve mesajı verdi.

Dünyaca ünlü Justin Bieber yeni adlığı jeti ile ilkez görüntü paylaştı ve  yeni yıla yeni jet çok güzel mesajı ile sosyal medyada paylaşımda bulundu. Justin Bieber hayranları ve takipçileri Justin Bieber in yeni adlığı 60 milyon dolarlık yeni jeti ile dudakları adeta uçurttu.

Popüler pop şarkıcısı yeni aldığı 60 milyon dolarlık şahane jeti ile sosyal medya hesabı olan instagramda paylaştı ve yeni yıl mesajı vererek yeni yıla yeni jet çok güzel diye açıklama yaptı. Dünya starının 60 milyonluk  jeti Bieber'ın Gulfstream G6 modeli jetinin 60 milyon dolar değerinde olduğu öğrenildi. Dünyada yaklaşık 200 kişinin sahip olduğu jet; parlak ahşap kaplama bir kabine ve krem rengi deri koltuklara sahip.

Justin Bieber yeni aldığı jet ile dudak uçuklattı. Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber 60 milyon dolarlık yeni jeti ile Yeni yıla yeni jet... Çok güzel paylaşımı ve pozu...Dünyanın en çok kazanan müzisyenlerinin başında gelen Kanadalı Bieber, geçtiğimiz yıl 80 milyon dolar gelir elde etmişti. Ünlü şarkıcı, Forbes dergisinin bu yılki 'Dünyanın En Zengin 30 Yaş Altı Ünlüleri' listesinde de ilk sıralarda yer aldı.

 

jet.jpg

Justin Bieber Biyografisi
Youtube'da yayınladığı müzik videolarının kısa sürede büyük bir ilgi çekmeyi başaran ve de 2008 yılında, daha sonra menejeri olacak olan Scotter Braun tarafından keşfedilmesiyle dünya çapında ünlenen Kanada'lı Pop-R&B şarkıcısı. Aralarında Yılın Sanatçısı, En İyi Yeni Ses Sanatçısı ve Yılın En İyi Erkek Sanatçısı da dahil olmak üzere 10'un üzerinde ödüle sahip olan Bieber, platin plak ödülü sahibidir. 

Justin Bieber, 1 Mart 1994 tarihinde, London, Ontario, Kanada'da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarını Stratford'da geçiren Bieber'ı düşük ücretli işlerde geçici olarak çalışan annesi tek başına yetiştirdi; babası ise başka bir kadınla evliydi ve pek fazla çocuğu ile ilgilenme fırsatı yakalayamıyordu.
Gençlik yıllarında hokey, futbol ve satranç ile ilgilenen Bieber, bir yandan da kendi kendisine piyano, davul ve gitar çalmayı öğrendi. 2007 yılında, Stratford'da düzenlenen yerel bir yarışmaya katılmak için söylediği Ne-Yo coverı So Sick, Bieber için şöhretin ilk adımı oldu. Annesinin yarışma görüntülerini kameraya kaydedip arkadaşlarının da görebilmesi için Youtube'a eklemesi, Bieber'ın kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmasına yol açtı.

Yeni yetenekler arayışında olan yapımcı Scooter Braun, Youtube'da yayınlanan videolarını izledikten sonra, aradığı yeteneğin Bieber olduğuna karar verdi. Annesinin de iznini alarak, henüz 13 yaşında olan Bieber'ı demo kaydı için Atlanta'ya götüren Braun, burada ünlü sanatçı Usher ile beraber kayda girdi. RBMG firması ile bir antlaşma imzalayan genç şarkıcı, ayrıca Scotter Braun'u menejeri olarak belirledi.

İlk single çalışması olan One Time'ın radyolarda yayınlanması ile kısa sürede büyük bir ün kazanan Bieber, 2009 yılının sonuna gelindiğinde Kanada ve A.B.D.'de platin plak ödülü kazanmıştı bile. Genç sanatçının ilk albümü My World, 17 Kasım 2009 tarihinde yayınlandı, bu albümün başarısı genç şarkıcıyı Lopez Tonight, The Ellen DeGeneres Show ve Good Morning America gibi tv dünyasının en büyük şovlarına taşıyarak ününü arttırdı.

Justin Bieber'ın ikinci albümü My World 2.0, 2010 yılında yayınlandı. Albümün açılış şarkısı Baby, A.B.D.'nin top 100 listesinde 5. numaraya kadar yükseldi; bu şarkı ile beraber 1963 yılından bu yana Stevie Wonder'ın kırılamayan "Müzik listelerine en genç yaşta giren şarkıcı" ünvanını kırmayı başardı.

2010 yılının Haziran ayında ilk resmi turnesine çıkan Bieber, aynı yılın Ağustos ayında, internette ismi en çok aranan şarkıcı olmayı başardı. My World 2.0 albümünün açılış şarkısı olan Baby, Lady Gaga'nın Bad Romance'ni geçerek Youtube'un en fazla izlenen videosu olmayı başardı.

Justin Bieber, aralarında Amerikan Müzik Ödülleri, MTV Müzik Ödülleri ve Teen Choice Awards'ın da bulunduğu ona yakın ödül töreninde, yirmiye yakın ödül kazanarak genç yaşına rağmen büyük bir ün ve servetin sahibi oldu. Yaşından daha küçük bir insan gibi davranması, efeminen tavırları ve de genç yaşına rağmen magazin programlarında boy göstermesi nedenleriyle pek çok insanın tepkisini çeken Bieber, magazin dünyasında aynı anda en fazla sevilen ve nefret edilen insan olarak tarihteki yerini aldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT