1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Jeotermal Çalışmaları Devam Ediyor

Jeotermal Çalışmaları Devam Ediyor

Jeotermal Çalışmaları Devam Ediyor
A+A-

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Jeotermal İşleri Müdürlüğü'nün çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Sungur, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada "Jeotermal Müdürlüğü tarafın

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Jeotermal İşleri Müdürlüğü'nün çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Sungur, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada "Jeotermal Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan 1 adet jeotermal sondaj kuyusunun açılması, 1 adet mevcut kuyunun temizliği ve derinleştirilmesi işinin ilk etabında 2011 yılında Yılmaz Bölgesinde açılan YD-3 Kuyusu bin metreden bin 500 metreye kadar derinleştirildi. Yüklenici firma G&M mühendislik, çalışmaların 2. etabında YD-4 kuyusunu bin 600 metreye kadar deldi ve borulama işlemini tamamladı. Kuyularda ölçüm ve test çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca jeotermal merkezi ısıtma sistemi çalışmakta olup, abonelerimizin sorunsuz, daha iyi ısınmaları ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Buna bağlı olarak tüm ekiplerimiz ( Eşanjör Temizlik Ekibi, Arıza Ekibi, Föy Kontrol Ekibi ve Bina Altı Ayar Ekibi ) çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir" dedi.
(ES-ERG-Y)

28.01.2013 12:51:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT