1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Jeoloji Mühendisleri'nden Büyükşehire Ziyaret

Jeoloji Mühendisleri'nden Büyükşehire Ziyaret

Jeoloji Mühendislerinden Büyükşehire Ziyaret
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü, Jeoloji Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği yetkililerini konuk etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi tarafından deprem il

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü, Jeoloji Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği yetkililerini konuk etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi tarafından deprem ile ilgili yapılan çalışmalar aktarılarak görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasında gerçekleştirildi. Ziyarette Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Niyazi Temizkan Yönetim Kurulu Üyesi MTA'da görevli Ergun Manav ve Kocaeli Büyükşehirde görevli Yönetim Kurulu Üyesi Musa Zengince katıldı. Jeoloji Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği yetkilileri büyükşehir yetkililerine yeni hizmet binalarının hayırlı olması temennisinden bulundu. Konuk yetkililer büyükşehir belediyesinin depremle ilgili hayata geçirdikleri hizmetleri yakından takip ettiklerini ifade ederek bu çalışmaların Kocaeli'ye önemli katkılar sağladığını aktardı. Büyükşehir belediyesi yetkilileri ise Kocaeli'deki depremle ilgili çalışmalarının tüm hızı ile sürdüğünü belirterek kentin yararında olacak projelerin destekçisi olacağının altını çizdi.
(UU)

27.01.2013 16:08:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT