1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Jeneratör Zehir Saçtı: 10 Yaralı

Jeneratör Zehir Saçtı: 10 Yaralı

Jeneratör Zehir Saçtı: 10 Yaralı
A+A-

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde elektrikleri kesik olan bir kafenin kapı girişinde çalıştırılan jeneratörden çıkan duman, içeride bulunan 10 kişiyi zehirledi. Gelibolu ilçesinde, bakım nedeniyle g

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde elektrikleri kesik olan bir kafenin kapı girişinde çalıştırılan jeneratörden çıkan duman, içeride bulunan 10 kişiyi zehirledi.
Gelibolu ilçesinde, bakım nedeniyle gün boyunca elektrikler kesildi. Pazar yeri mevkindeki Kaymakam Cezmi Özışık caddesi üzerinde bulunan bir kafe, jeneratör kullanarak hizmete devam etmek istedi. Kafenin giriş kısmına ve içeriye yakın olarak konulan jeneratörden çıkan gaz, kafenin içerisine sızdı. Hafta sonu olması nedeniyle çoğunlukla çarşı iznine çıkan erlerin bulunduğu salona dolan gaz nedeniyle, Mustafa Demirörz(21), İsmail Artış(21), Hami Karakütük(21), Caner Toprak(21), Halil Akan(21), Fatih Han(21), Mehmet Say (23), Kenan Aydın(27), kafede çalışan Sela Tuğba Kılıç(18), Meryem Gül Kılıç (22) zehirlendiler. Zehirlenenlerden 6 asker ile 2 çalışan bayan Gelibolu Devlet Hastanesine, 2'si Gelibolu Askeri Hastanesine kaldırıldılar. Zehirlenen 10 kişinin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.
(ST-GD-Y)

03.02.2013 18:52:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT