1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Japon Pop İdolü Milyonlarca Hayranından Özür Diledi Tokyo
Japon Pop İdolü Milyonlarca Hayranından Özür Diledi  Tokyo

Japon Pop İdolü Milyonlarca Hayranından Özür Diledi Tokyo

Japonya'nın pop idollerinden Minami Minegişi, erkek arkadaşı olduğu ortaya çıkınca önce saçlarını kazıdı, ardından kameraların karşısına geçip hayranlarından özür diledi. AKB48 isimli ünlü müzik gr

A+A-
Japonya'nın pop idollerinden Minami Minegişi, erkek arkadaşı olduğu ortaya çıkınca önce saçlarını kazıdı, ardından kameraların karşısına geçip hayranlarından özür diledi.
AKB48 isimli ünlü müzik grubunun üyelerinden olan genç sanatçı, erkek arkadaşıyla çekilmiş fotoğrafının bir dergide yayınlanmasının ardından bir özür videosu hazırladı. Minegişi, kamera karşısına geçerek gözyaşları içinde gruptan atılmak istemediğini söyleyerek, "Tüm kalbimle özür dilerim" dedi. Genç sanatçı, "Grubun kıdemli bir üyesi olarak benden genç üyelere örnek olmam gerekirdi. Yaptığım düşüncesiz ve toy bir hareketti" diye konuştu.
Minami Minegishi'nin özür videosu, Youtube'da 7 milyondan fazla izlendi. Hayranları, Minegishi'ye sosyal medya üzerinden destek oldu.
Japonya'da sevimlilik ve masumiyetin simgesi olarak görülen grup, kuralları gereği üyelerinin erkek arkadaş edinmelerini yasaklıyor.
(CC-D)

02.02.2013 16:44:07 TSI

HABERE YORUM KAT