1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Jandarmadan Öğrenci Servislerine Denetleme

Jandarmadan Öğrenci Servislerine Denetleme

Jandarmadan Öğrenci Servislerine Denetleme
A+A-

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, ilçelerde ve köylerde öğrenci servislerine yönelik denetleme yapıldı. Şanlıurfa merkeze bağlı Çamlıdere mevkii ve kaplıca yolu olarak bilinen

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, ilçelerde ve köylerde öğrenci servislerine yönelik denetleme yapıldı.
Şanlıurfa merkeze bağlı Çamlıdere mevkii ve kaplıca yolu olarak bilinen Kara Ali yolunda özellikle köydeki öğrencilerin taşımacılığını yapan servisler, teker teker jandarma ekipleri tarafından incelendi.
Servis kapasitelerine göre öğrenci sayısının fazla olması ve öğrencilerin emniyet kemerlerinin takılı olup olmaması yönünde yapılan incelemelerde, kurallara uymayan bazı servislere cezai işlem uygulandı.
Jandarma ekipleri tarafından ayrıca, uyulması gereken kuralların yazılı olduğu broşür dağıtılarak, öğrencilere de bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler de jandarma ekiplerine teşekkür ederek, çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Servis sürücüleri ise, "Evraklarımız şu an tam ama, emniyet kemerlerinde eksikliklerimiz var. Onları da en kısa sürede tamamlayacağız, jandarmaya teşekkür ediyoruz" dedi.
(MUD-SO-Y)

15.01.2013 14:23:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT