1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Jandarma Trafikten Yeni Yıl Sürprizi

Jandarma Trafikten Yeni Yıl Sürprizi

Jandarma Trafikten Yeni Yıl Sürprizi
A+A-

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik birimleri, kontrol yaptıkları araçlarda bulunan çocuklara hediyeler verdi. Ayvacık'ın iki beldesi olan Küçükkuyu ve Gülpınar'da

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik birimleri, kontrol yaptıkları araçlarda bulunan çocuklara hediyeler verdi.
Ayvacık'ın iki beldesi olan Küçükkuyu ve Gülpınar'da yılbaşı dolayısıyla yapılan trafik uygulamasında, alkollü araç kullanmanın zararları anlatılırken, aynı zamanda otomobillerdeki çocuklara da çeşitli hediyeler verildi. İlk uygulamayı Gülpınar beldesinde yapan jandarma trafik ekipleri daha sonra aynı kontrollere Küçükkuyu'da devam etti. Küçükkuyu ve Assos bölgesinin yılbaşında hareketli geçeceğini düşünen ekipler, Küçükkuyu'da kontrol için durdurdukları otomobil sürücülerine, alkollü araç kullanmanın tehlikelerini anlattı. Araçlarda bulunan çocuklara da jandarma trafik aracı maketi ve çeşitli oyuncaklar dağıtıldı. Jandarma trafik ekipleri, gece boyu Küçükkuyu ve Assos bölgelerinde alkol kontrolü yapacak.
(BE-GD-MŞ)

31.12.2012 17:59:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT