1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Jamie Lynn Spears'in Ekmek Bıçaklı Kavga Vidyosu Sansasyon Yarattı

Jamie Lynn Spears'in Ekmek Bıçaklı Kavga Vidyosu Sansasyon Yarattı

Jamie Lynn Spears'in Ekmek Bıçaklı Kavga Vidyosu Sansasyon Yarattı
A+A-

Dünyaca ünlü süper star Britney Spears'ın kardeşi bir markete elinde bıçakla girerek kavga etti. Sandviç dükkanını basan Jemie Lynn Spears elindeki bıçakla dükkan sahibinin üzerine yürüdü. Magazin dünyası ise şokta..

Bir dönem psikolojik sorunlar yaşadığı bilinen Jemie Lynn Spears, elindeki ekmek bıçağı ile Louisiana-Hammond'da bulunan bir sandviç dükkanını bastı. Dükkan sahibinin üzerine yürüyen Spears, elinde bıçakla kavga ederken güvenlik kameralarına takıldı. Britney Spears'ın kardeşi Jemie Lynn bir dönem, çocuk kanalı Nickelodeon'da çocuk yıldız olarak kendinden söz ettirmişti.

 

Güvenlik kameralarına takılan görüüntülerde Jamie Lynn'in arkadaşı dükkan sahipleri ile oldukça hararetli bir tartışma yaşıyor. 23 Yaşındaki Spears Pita Pit adlı sandviç dükkanının güvenlik kameralarından ortaaya çıkan görüntülerde, Spears önce arkadaşını kavgadan çekip alıyor. Daha sonra mutfaktan kaptığı ekmek bıçağıyla dükkan sahiplerinin üzerine yürüyor. Olay yerine gelen polisler, olayın büyümesinii istemeyen taraflar tarafından ikna ediliyor ve kimse şikayetçi olmazken hiçbir tutuklama da yapılmıyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT