1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzü Tıp Fakültesi, Dubai'de Büyük İlgi Gördü

İzü Tıp Fakültesi, Dubai'de Büyük İlgi Gördü

İzü Tıp Fakültesi, Dubaide Büyük İlgi Gördü
A+A-

Dubai'de düzenlenen eğitim fuarında tanıtılan İzmir Üniversitesi (İZÜ) standında özellikle Tıp Fakültesi büyük beğeni topladı. Uluslararasılaşma hedefi çerçevesinde, tam zamanlı yabancı öğrenci say

Dubai'de düzenlenen eğitim fuarında tanıtılan İzmir Üniversitesi (İZÜ) standında özellikle Tıp Fakültesi büyük beğeni topladı.
Uluslararasılaşma hedefi çerçevesinde, tam zamanlı yabancı öğrenci sayısını arttırmayı hedefleyen İZÜ, 2010 yılından bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen eğitim fuarı ICEF'e (International Consultants for Education and Fairs) üçüncü kez Dubai'de katıldı. İZÜ'nün akademik çalışmaları ve bölümlerinin yanı sıra öğrencilerine sunduğu sosyal olanaklar ve etkinliklerinin tanıtımını yapan Uluslararası İlişkiler Ofisi Temsilcisi Aslı Tanrıöğen, dünyanın çeşitli ülkelerinden yaklaşık 100 ajans ile bir araya geldiklerini, 59'uyla anlaşma imzaladıklarını belirtti. İZÜ'nün bölümleri ve akademik çalışmalarının fuarda beğeni ile karşılandığını ifade eden Tanrıöğen, ilginin özellikle Tıp Fakültesi'ne yoğunlaştığını belirtti.
(AÖK-ERG-Y)

20.02.2013 14:22:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT