1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzü Sürekli Eğitim Merkezi'ne İşkur'dan Teşekkür

İzü Sürekli Eğitim Merkezi'ne İşkur'dan Teşekkür

İzü Sürekli Eğitim Merkezine İşkurdan Teşekkür
A+A-

Kasım ayında ilk kez düzenlenen İzmir 1. İstihdam Zirvesi'ne destek veren İzmir Üniversitesi (İZÜ) Sürekli Eğitim Merkezi'ne (İZMİRSEM), İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak bir plaket ile teşekkür etti. İŞ

Kasım ayında ilk kez düzenlenen İzmir 1. İstihdam Zirvesi'ne destek veren İzmir Üniversitesi (İZÜ) Sürekli Eğitim Merkezi'ne (İZMİRSEM), İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak bir plaket ile teşekkür etti.
İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak, İzmir iş dünyası, işverenleri, istihdama katılmak isteyenleri, üniversiteleri, Sürekli Eğitim Merkezlerini (SEM) ve kariyer merkezlerini bir araya getiren İzmir 1. İstihdam Zirvesi katılımcılarına düzenlediği toplantı ile teşekkür etti. İlki gerçekleştirilen fuarın önemli bir misyonu olduğunu ifade eden Kabak, istihdama katılmak isteyenler ile işverenlerin bir araya geldiği bu fuarın gelecek yıllarda da düzenlenmesini hedeflediklerini belirtti. Toplantıda, kura sonucu belirlenen ve ücretsiz eğitim alacak kişileri de açıklayan Kabak, SEM temsilcilerine birer plaketle teşekkür etti. İzmir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Zeynep Büsütçin'e Yaratıcı Yazarlık / İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimini ücretsiz olarak verecek.
(AÖK-ERG-Y)

24.12.2012 11:16:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT