1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzsu'dan Buca'ya Modern Hizmet Binası

İzsu'dan Buca'ya Modern Hizmet Binası

İzsudan Bucaya Modern Hizmet Binası
A+A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki birimlerini de yeniliyor. Cumhuriyet Mahallesi'nde yeni hizmet binasını 2011 yılında hizmete açan İZSU, Çevik Bir Meydanı'nda hizmet verec

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki birimlerini de yeniliyor. Cumhuriyet Mahallesi'nde yeni hizmet binasını 2011 yılında hizmete açan İZSU, Çevik Bir Meydanı'nda hizmet verecek Buca Şube Müdürlüğü binası için de önümüzdeki günlerde ihaleye çıkıyor.
1835 metrekarelik alanda bodrum katıyla birlikte 5 kat olarak inşa edilecek binada bekleme holü, yazı işleri, sayaç okuma açma kesme bölümü, yazı işleri, tahsilat servisi, abonman servisi, arşiv, revir ve toplantı salonu yer alacak.
Şirinyer Parkı'nın içinde prefabrik yapıda hizmet veren Buca Şube Müdürlüğü'nün yeni binasına taşınması ile birlikte Bucalılar, İZSU ile ilgili resmi işlemlerini daha geniş ve modern ortamda gerçekleştirecek. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından başlayacak bina imalatı bir yılda tamamlanacak.
(AH-Y)

04.02.2013 10:55:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT