1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmit'te Beyaz Havlu Projesi Başlıyor

İzmit'te Beyaz Havlu Projesi Başlıyor

İzmitte Beyaz Havlu Projesi Başlıyor
A+A-

İzmit Belediyesi örnek bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın büyük önem verdiği ve İzmit'teki berberlerle kuaförleri ilgilendiren Beyaz Havlu Projesi, 25 O

İzmit Belediyesi örnek bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın büyük önem verdiği ve İzmit'teki berberlerle kuaförleri ilgilendiren Beyaz Havlu Projesi, 25 Ocak Cuma günü start alıyor. Kentteki berber ve kuaförlerin gerekli hijyenik şartlara uyması ve temiz havlu kullanmalarını amaçlayan projenin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Projeyle ilgili olarak 25 Ocak Cuma akşamı saat 19.00 da Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Prof. Dr. Mustafa Tayar'ın katılımıyla bir konferans düzenlenecek.
Zabıta Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada Prof.Tayar, İzmitli berber ve kuaförlere yaptıkları meslekte hijyenin ve temiz havlunun önemiyle ilgili detaylı bilgilendirme yapacak. Konferans sonunda İzmitli berberlere beyaz havlu dağıtılacağı öğrenildi. Yetkililer, konferansa bütün berber ve kuaförlere beklediklerini söylediler. İzmit'te yaklaşık 280 kadar berber ve kuaför bulunduğu öğrenildi.
(MA-MA)

23.01.2013 11:25:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT