1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmit Belediyesi'nde Kış Hazırlığı

İzmit Belediyesi'nde Kış Hazırlığı

İzmit Belediyesinde Kış Hazırlığı
A+A-

İzmit Belediyesi, kış hazırlıklarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bir değerlendirme toplantısı yaptılar. Belediyenin Tepeköy'deki şantiyesinde gerçekleşen toplantıya Temizlik İşle

İzmit Belediyesi, kış hazırlıklarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bir değerlendirme toplantısı yaptılar.
Belediyenin Tepeköy'deki şantiyesinde gerçekleşen toplantıya Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener, amirler, idari ve teknik personel katıldı. Mustafa Şener, 377 personel ile Kuruçeşme'den Akmeşe'ye kadar yaklaşık 2 bin 900 sokakta görev yaptıklarını belirterek, "Tek hedefimiz vatandaşların daha temiz bir kentte yaşamaları içindir. Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde havalar daha soğuk olacak. Kar yağışıyla birlikte zaman zaman ulaşım zorlukları ortaya çıkabilir. İzmit'in fiziki yapısı nedeniyle özellikle yukarı semtlerde karlanma ve buzlanmadan dolayı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bunun için şimdiden her türlü araç gerecimiz hazır olmalı. Özellikle araçların lastikleri kış şartlarına göre ayarlanmalı. Kar, buz var diye çöplerin toplanmaması diye bir durum söz konusu olamaz. Hava şartları ne kadar kötü olsa da hizmette aksama olmayacak" dedi.
(MA-MA)

12.12.2012 12:04:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT