1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmit Belediyesi Çorba Alacak

İzmit Belediyesi Çorba Alacak

İzmit Belediyesi Çorba Alacak
A+A-

İzmit Belediyesi'nin örnek projelerinden çorba çeşmeleri için çorba alım ihalesi yapılacak. Belediyenin Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre 27 Aralık Perşembe günü saat 10.00 Bel

İzmit Belediyesi'nin örnek projelerinden çorba çeşmeleri için çorba alım ihalesi yapılacak. Belediyenin Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre 27 Aralık Perşembe günü saat 10.00 Belsa 2.katta gerçekleşecek çorba alım ihalesinde 5 çorba çeşmesi için 12 ay boyunca 307 bin Litre çorba alınacak. İhaleye girmek isteyen firmaların Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nden detaylı bilgi alabilecekleri açıklandı.
Bu arada İzmit'teki çorba çeşmelerinin sayısı da 5'e çıkartılıyor. Daha önceden Sabri Yalım Parkı, Mehmet Ali Paşa Doğu Kışla ve Alikahya da bulunan çorba çeşmelerine Kuruçeşme ve Körfez Sanayi Siteleri de ilave edildi. Kuruçeşme belediye hizmet binası önü ile Sanayi sitesindeki çorba çeşmelerinin önümüzdeki günlerde faaliyete geçmesi bekleniyor. İzmit'teki çorba çeşmelerinden haftada 20 binden fazla kişinin yararlandığı öğrenildi.
(MA-MA)

26.12.2012 11:25:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT