1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmirli Kadın Girişimcilere Büyük Fırsat

İzmirli Kadın Girişimcilere Büyük Fırsat

İzmirli Kadın Girişimcilere Büyük Fırsat
A+A-

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) , İş sahibi kadınlarımızı, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, "Kadın

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) , İş sahibi kadınlarımızı, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, "Kadın Girişimci Yönetici Okulu" eğitim programına davet ediyor.
Kadın girişimcilere yönelik ücretsiz eğitim programı Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenleniyor. Ankara, İstanbul ayağından sonra İzmir ayağı Konak Belediyesi İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) ev sahipliğinde gerçekleşecek. Eğitim programı 26 Aralık tarihinde Konak Belediyesi Prof.Dr.Türkan Saylan Alsancak Kültür Merkezi'nde başlayacak.
Eğitim programına başvuran ve başarıyla bitiren girişimci kadınlara Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından ''Yeterlilik Sertifikası '' verilecek. Başvuru ve detaylı bilgi için www.garanti.com.tr ya da info@izikad.org adresine ve İZİKAD Ofis 0232 483 83 53 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.
(HK)

25.12.2012 18:16:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT