1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmirli Fotoğrafçılar, Lübbey Ve Birgi'ye Çıkarma Yaptı

İzmirli Fotoğrafçılar, Lübbey Ve Birgi'ye Çıkarma Yaptı

İzmirli Fotoğrafçılar, Lübbey Ve Birgiye Çıkarma Yaptı
A+A-

İzmirli fotoğraf sanatçıları, Ödemiş ilçesi ve çevresini mesken tuttu. İzmir'den gelen yaklaşık 250 fotoğraf tutkunu, ilçeye bağlı tarihi Lübbey köyü ve Birgi beldesinde binlerce fotoğraf çekip, havan

İzmirli fotoğraf sanatçıları, Ödemiş ilçesi ve çevresini mesken tuttu. İzmir'den gelen yaklaşık 250 fotoğraf tutkunu, ilçeye bağlı tarihi Lübbey köyü ve Birgi beldesinde binlerce fotoğraf çekip, havanın da güneşli olmasının etkisiyle güzel bir hafta sonu geçirdi.
Lübbey'e dün gelen fotoğraf tutkunlarına Ödemiş Fotoğraf Gönüllüleri (ÖFOG) adına rehberlik eden Nezihe Uzunkol, Lübbey gezisinin programlı bir gezi olduğunu belirterek, bu antik köyün İzmir'de daha çok tanınması amacıyla böyle bir gezi düzenlendiğini söyledi. Uzunkol, Konak ve Ödemiş Belediyeleri'nin desteği ile düzenlenen fotoğraf gezisinin ardından, mart ayında İzmir'de bulunan Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde 'Lübbey' konulu bir sergi açacaklarını belirterek, "Bölgemizin tarih ve kimliğini, İzmir'de tanıtmaya çalışacağız" dedi.
(AG-ERG-Y)

14.01.2013 09:48:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT