1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. İzmir'in 6 F.Kulüb taraftarlarından isyan Tezahüratları...

İzmir'in 6 F.Kulüb taraftarlarından isyan Tezahüratları...

İzmir'in 6 F.Kulüb taraftarlarından isyan Tezahüratları...
A+A-

İzmir'in 6 futbol takımı taraftarı birleşerek isyan ettiler. İzmirin gözde futbol kulüblerinin taraftarları cumhuriyet meydanını doldurarak stat sorununu dile getirerek stat sorununun ivedilikle yapılmasını istediler...

İzmir in futbol kulübleri olan Karşıyaka Altay Göztepe Altınordu ,İzmirspor ve Bucaspor Takım taraftarları sonunda isyan ettiler. Yaşadıklaır stad sorunu ile çözüm bulunması için bir araya gelerek İzmir cumhuriyet meydanında mitingde buluştular.


İzmir'in 6 futbol kulübü taraftarları birleşerek miting esnasında tezahürat yaparak uyan milletvekilleri ve mücadeleye devam sloganları attılar.


Bİr araya gelen binlerce taraftar verdikleri vergiler ile stadın yapılmasını vurguladılar. Taraftarlar stadın deprem riskinden dolayı hep deplasmanlarda maç oynanmasını dile getirerek artık deplasman yeter diyerek 10. yıl marşını okudular.


izmir cumhuriyet meydanında pankartlar açıldı ve pankartlarda saraya değil stada Tomaya değil barışa gibi yazılar göze çarptı.İzmir'i  temsil eden 6 futbol takımı taraftar temsilcilerinin ortak açıklama bildirisinde bulundular..

 

izmir.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT