1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir'de Uyuşturucu Operasyonu

İzmir'de Uyuşturucu Operasyonu

İzmirde Uyuşturucu Operasyonu
A+A-

İzmir'de sokulmak istenen çeşitli ilçelerde piyasaya sürülen 204 kilo esrar ele geçirdi. İzmir'de, zehir tacirlerine yönelik operasyonlara devam eden Narkotik Büro Amirliği ekipleri, Doğu ve Güneyd

İzmir'de sokulmak istenen çeşitli ilçelerde piyasaya sürülen 204 kilo esrar ele geçirdi.
İzmir'de, zehir tacirlerine yönelik operasyonlara devam eden Narkotik Büro Amirliği ekipleri, Doğu ve Güneydoğu illerinde temin edilen ve İzmir'de Narlıdere başta olmak üzere piyasaya sürülen 153 kilo 420 gram esrar ele geçirdi. Operasyonda yakalanan 18 kişiden 15'i adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ekipler ayrıca, İzmir girişinde şüpheli olarak durdurdukları bir kamyonetin içinde 53 kilo 500 gram esrar ele geçirirken, gözaltına alınan ve kamyon şoförü olduğu öğrenilen 50 yaşındaki A.M.A, sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bu arada Narkotik Büro Amirliği ekipleri 15 aylık bir çalışma sonucu uyuşturucu tacirlerine yönelik ellerindeki delil ışığında İzmir, Aydın, Diyarbakır ve Mardin'de gerçekleştirdikleri eşzamanlı operasyonlarda İ.A., Y.Y., S.K., F.A., M.T., C.Y., Ş.K. ve M.A.K isimli şahısları yakaladı.
(BK-HO-Y)

17.01.2013 12:58:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT