1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İzmir'de Şike Protestosu

İzmir'de Şike Protestosu

İzmirde Şike Protestosu
A+A-

Temiz Futbol Gönüllüleri bu hafta ki eylemlerini İzmir'de gerçekleştirdi. Bugün İzmir Gündoğdu Meydanı'nda toplanarak sessiz protestoyla temiz futbol isteklerini dile getiren platform üyeleri adına

Temiz Futbol Gönüllüleri bu hafta ki eylemlerini İzmir'de gerçekleştirdi.
Bugün İzmir Gündoğdu Meydanı'nda toplanarak sessiz protestoyla temiz futbol isteklerini dile getiren platform üyeleri adına konuşan Trabzonspor taraftarı Hatice Arslan, "Bu hafta İzmir, Antalya ve Rize'de protestolarımız gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta da Uefa'nın merkez binasının bulunduğu İsveçre'nin Nyon kentinde sessiz protestomuzu pankartlar açarak gerçekleştirdik. 7 Ocak da ise Fifa'nın merkez binasının bulunduğu Zurih kentinde eylemimizi gerçekleştireceğiz. 35. Haftaya hitaben bu hafta İzmir'de protesto yapıyoruz. Şikeye karşı sessiz kalmayıp bizlere destek olmaya gelen Altay, Bucaspor, Göztepe, Karşıyaka, Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarına teşekkür ediyorum" dedi.
"Paraya karşı emeğin savaşı," "Bırakın adelet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun," pankartları taşıyan Yeşil Sahada Adalet Platformu üyeleri, "Yeter Yıldırım Demirören" sloganı attıktan sonra olaysız dağıldı.
(EA-RFK-S)

01.12.2012 16:18:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT