1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir'de Denizde Kadın Cesedi Bulundu

İzmir'de Denizde Kadın Cesedi Bulundu

İzmirde Denizde Kadın Cesedi Bulundu
A+A-

Dikili ilçesinde, manzarayı izleyen bir vatandaşın suda gördüğü karartıyı bildirmesi üzerine başlatılan çalışmada, denize gömülmüş bir cip tespit edildi. Araca ulaşan dalgıçlar, cipin içinde bir kadın

Dikili ilçesinde, manzarayı izleyen bir vatandaşın suda gördüğü karartıyı bildirmesi üzerine başlatılan çalışmada, denize gömülmüş bir cip tespit edildi. Araca ulaşan dalgıçlar, cipin içinde bir kadın cesedi buldu.
Dikili'den Karaburun'a denizi seyretmek için gelen bir kişi, öğle saatlerinde Bademli köyünde, suda bir karartı gördü. Durumdan şüphelenen kişinin ihbarı üzerine gelen ekipler, Karaburun mevkiindeki virajdan yaklaşık 20-25 metre açıkta, denizin içine gömülmüş bir cipin olduğunu tespit etti. Bunun üzerine sahil güvenlik ekiplerine bağlı dalgıçlar çalışma başlatırken, 35 VEE 42 plakalı cipe ulaşan dalgıçlar, sürücü koltuğunda yaklaşık 45 yaşlarında bir kadın cesedi buldu. Ceset kıyıya çıkartılırken, yapılan araştırmada ölen kişinin, Gülser Yılmaz olduğu belirlendi. İncelemenin ardından Yılmaz'ın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Cip ise, vinç yardımıyla sudan çıkartıldı.
Olayla ilgili araştırmalarını yoğunlaştıran ekipler, Gülser Yılmaz'ın saat 01.00 sıralarında evinden çıktığının belirlendiğini, soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
(EA-MO-SO-Y)

19.02.2013 16:16:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT