1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir Üniversitesi Voleybolda 3. Oldu

İzmir Üniversitesi Voleybolda 3. Oldu

İzmir Üniversitesi Voleybolda 3. Oldu
A+A-

Bugüne kadar bayanlar, erkekler ve minik erkekler voleybol takımları ile kupa sevinci yaşayan İzmir Üniversitesi'ne, bir kupa da bayanlar voleybol takımından geldi. Türkiye Üniversiteler Spor Feder

Bugüne kadar bayanlar, erkekler ve minik erkekler voleybol takımları ile kupa sevinci yaşayan İzmir Üniversitesi'ne, bir kupa da bayanlar voleybol takımından geldi.
Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu tarafından Tekirdağ'da, Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Bayan Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği müsabakalarında İzmir Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı 3'üncülük kupasını kaldırdı. Bugüne kadar Voleybol 2. Lig Müsabakaları'nda Erkek Voleybol Takımı'nın şampiyonluk sevincini ve İzmir Kulüpler Mini Voleybol Ligi karşılaşmalarında erkekler kategorisinde şampiyon ve kızlar kategorisinde ikinci olma başarısını gösteren İzmir Üniversitesi, bu kez de bayan voleybolcularının başarıları ile gururlandı.
Lig usulüne göre oynan maçlarda Namık Kemal, Trakya, Balıkesir, Kırklareli ve İzmir Üniversitesi'nin karşı karşıya geldiği turnuvanın birincisi Balıkesir Üniversitesi, ikincisi Trakya üniversitesi ve üçüncüsü de İzmir üniversitesi oldu.
(AÖK-ERG-Y)

26.12.2012 11:32:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT