1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir, Türk Edebiyatı'nın Karargahı Oldu

İzmir, Türk Edebiyatı'nın Karargahı Oldu

İzmir, Türk Edebiyatının Karargahı Oldu
A+A-

UIuslararası öykü ve şiir etkinlikleri, edebiyat festivalleri, imza günleri ve söyleşilere 'Yazarlar İzmir için Okuyor' programını da ekleyerek İzmir'i edebiyatın başkenti haline getiren Konak Belediy

UIuslararası öykü ve şiir etkinlikleri, edebiyat festivalleri, imza günleri ve söyleşilere 'Yazarlar İzmir için Okuyor' programını da ekleyerek İzmir'i edebiyatın başkenti haline getiren Konak Belediyesi, yazın etkinliklerine bir yenilik daha kazandırdı. İzmir'de ilk defa edebiyatımızın usta yazarları ve genç kalemlerini İzmirli okuyucuyla yazarlık dersleri için buluşturan 'Yazarlık Okulu' etkinlik takvimlerindeki yerini aldı.
İlk olarak İnci Aral'ı konuk eden Yazarlar Okulu, her hafta farklı bir yazarı ağırlayacak. Yazmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyen, dolap raflarında yıllardır yazdıklarını biriktiren, yazma serüvenini merak edenler Yazarlık Okulunda sorularına cevap bulacak.
Yazarlık Okulu'nun ilk programı İnci Aral'la birlikte başladı. Katılımın ücretsiz olduğu ancak 50 kişiyle sınırlı tutulan Yazarlık Okulu'na çok sayıda başvuru yapıldı.
(HK)

21.01.2013 11:10:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT