1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir Emniyetinden 'tarihi Eser' Operasyonu

İzmir Emniyetinden 'tarihi Eser' Operasyonu

İzmir Emniyetinden tarihi Eser Operasyonu
A+A-

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Özel Harekat ekiplerinin birlikte gerçekleştirdiği operasyonda; tarihi eser, silah ve çok sayıda mermi ele geçirilirken, 1 kişi gözaltına alındı. Asayiş Şube ek

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Özel Harekat ekiplerinin birlikte gerçekleştirdiği operasyonda; tarihi eser, silah ve çok sayıda mermi ele geçirilirken, 1 kişi gözaltına alındı.
Asayiş Şube ekipleri, yağma suçundan 43 yıl 8 ay 15 gün hükmen yakalama ve resmi belgede sahtecilik suçundan da 2 yıl hapis cezasına hükümlü Barış V.'yi (37) takibe aldı. Karşıyaka Soyak Sitesi'nde ev kiraladığı tespit edilen Barış V., sitenin güvenlik kameralarından iki gün boyunca takibe alındı. Daha sonra savcılık kararıyla, olası silahlı çatışma tedbirleri kapsamında özel harekat ile birlikte eve girildi. Barış V., düzenlenen baskında gözaltına alınırken, evde yapılan aramada; T.Ö. adına düzenlenmiş sahte nüfus cüzdanı ile birlikte 1 adet tabanca, taş oyma ve değişik ebatlarda madeni tarihi eserler ile dolu fişek ele geçirildi.
İzmir Emniyeti, bu dikkatli takip ve operasyonla, bir kez daha önemli bir başarıya imza attı.
(HÇ-SO-Y)

19.02.2013 14:05:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT