1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzmir Büyükşehir Davasının 4. Duruşması

İzmir Büyükşehir Davasının 4. Duruşması

İzmir Büyükşehir Davasının 4. Duruşması
A+A-

Çete lideri suçlamasıyla yargılandığı 130 sanıklı büyükşehir davasının dördüncü duruşması öncesinde eşi Türkegül Kocaoğlu ile birlikte adliyeye gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, b

Çete lideri suçlamasıyla yargılandığı 130 sanıklı büyükşehir davasının dördüncü duruşması öncesinde eşi Türkegül Kocaoğlu ile birlikte adliyeye gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, beklentilerinin beraat olduğunu söyledi.
Eşi Türkegül Kocaoğlu ile birlikte İzmir Adliye Sarayı'na gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, asıl sorgulanması gerekenin operasyonun kendisi olduğunu belirterek, "Geldik hayırlısı bakalım. Mahkeme çıkışında duruma göre bir açıklama yapabilirim. Şimdi söylenecek bir şey yok. Beklentimiz beraat. Olmayan şeyde bir şey yok. Tabi en son konumda özgürlüklerine kavuşmaları ve iş yaşamına dönmeleri dileğimiz. Ama zaten inancımız odur ki beraat kararı verilecek. Aslında operasyonu sorgulamak lazım" dedi.
130 sanıklı İzmir Büyükşehir Belediyesi davasının dördüncü duruşmasında Avukat Murat Bakan'ın tanık sıfatıyla dinlenmesi bekleniyor. Savunma avukatlarının sanıkların ev hapsi kararının kaldırılmasını isteyeceği de belirtiliyor.
(HD-CC-Y)

24.01.2013 13:57:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT