1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İzka, Selçuk'ta Kobi'lere Mali Destek Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

İzka, Selçuk'ta Kobi'lere Mali Destek Bilgilendirme Toplantısı Yaptı

İzka, Selçukta Kobilere Mali Destek Bilgilendirme Toplantısı Yaptı
A+A-

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programı kapsamında Selçuk Efes Tiyatro Salonu'nda bilgilendirme toplantısı yaptı. Yenilenebilir Enerji ve Çevr

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programı kapsamında Selçuk Efes Tiyatro Salonu'nda bilgilendirme toplantısı yaptı.
Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programı'nın detaylarının anlatıldığı toplantıda, program kapsamında kar amacı güdenler için 10 milyon TL, kar amacı gütmeyenler için ise 15 milyon TL olmak üzere toplamda 25 milyon TL destek verildiği açıklandı. İZKA'nın; öncelikle Ar-Ge, ürün süreç yeniliği, ticarileşme çalışmaları, yenilenebilir enerji kaynaklarının ısıtma, kurutma, soğutma ve ulaştırma gibi amaçları olan çalışmaları desteklemeyi planladığını belirten konuşmacılar, programa kar amacı güdenler kategorisinde KOBİ'ler, kooperatifler ve birlikler; kar amacı gütmeyenler kategorisinde ise yerel yönetimler, üniversite rektörlükleri ve organize sanayi bölgelerinin başvurabileceğini kaydettiler.
Selçuk'taki İZKA toplantısına az sayıda katılımcının gelmesi dikkat çekti.
(NÖS-ERG-Y)

05.01.2013 08:38:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT