1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İvan'a Sert'e çifte şok:Gayrimeşru ilişkisi var...

İvan'a Sert'e çifte şok:Gayrimeşru ilişkisi var...

İvan'a Sert'e çifte şok:Gayrimeşru ilişkisi var...
A+A-

2011'de "şiddetli geçimsizlik ve haysiyetsiz hayat sürme" gerekçesiyle boşanarak ve daha sonra ilişkiyi alevlemdiren zehirzemberek sözlerden sonra İvana Sert'in eşi Yurdal Sert'ten şok sözleer...İvan'a Sert'e çifte şok:Gayrimeşru ilişkisi var...

İşadamı Yurdal Sert ile İvana Sert arasındaki boşanma davası kızıştı. 2011'de "şiddetli geçimsizlik ve haysiyetsiz hayat sürme" gerekçesiyle boşanmak ve oğulları Kanyon Ateş'in velayeti için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Yurdal Sert, ayrıca eşinin Hatem Yavuz'la aşk yaşadığını iddia ederek 1 milyon lira tazminat istedi.

YOKSULLUK NAFAKASI İSTEDİ
Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre,  Karşı dava açan İvana Sert ise eşinin iftira attığını belirtip oğlunun velayetini istedi. Sert, aylık 100 bin lira "yoksulluk nafakası", oğlu için aylık 50 bin lira "iştirak nafakası" ve 7 milyon lira tazminat talep etti. 10'uncu duruşmada mahkeme çiftin boşanmasına,oğullarının velayetinin anneye verilmesine hükmetti. İvana Sert'in aylık 100 bin liralık yoksulluk nafakası talebini reddeden mahkeme, 400 bin lira tazminat ve oğluna da aylık 5 bin lira iştirak nafakası ödenmesine karar verdi. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi 400 bin liralık tazminat kararını onarken, 100 bin liralık yoksulluk nafakasını reddetti. İvanaSert'in geçtiğimiz günlerde karar düzeltme talebinde bulunarak tazminatın 7 milyon liraya yükseltilmesi ve yoksulluk nafakasını istemesine Yurdal Sert'ten yanıt gecikmedi.


YURDAL SERT: GAYRİMEŞRU İLİŞKİ YAŞADI
Aynı daireye başvuran Yurdal Sert, İvanaSert'in evli olduğu dönemde Hatem Yavuz ile gayrimeşru ilişki yaşadığını, ikilinin mailleştiğini, telefonlaştığını ve "Bebeğim sen benim diğer yarımsın" şeklinde sözcüklerin kullanıldığını belirtti. Sert bu ilişkiyi ispatlayan elektronik yazışmalar ve görüntülerin sosyal medyada yayımlandığını kaydetti. İvana Sert'in haysiyetsiz ve sadakatsiz bir yaşam sürdüğünü iddia eden işadamı Sert, kararın deliller incelenmeden verildiğini kaydederek eski eşinin maddi manevi tazminatı hak etmediğini kaydetti.

BÖYLE BOŞANDILAR WAN HABER HABERLER KOPYALANMAZ..

 

TAZMİNAT 400 BİN TL 
Eşinin, kendisini arkadaşı Hatem Yavuz'la aldattığını öne süren Yurdal Sert; eşi ile Hatem Yavuz'un plan yaptığını ve basını da yönlendirdiklerini iddia etmişti. Yurdal Sert, 7 yaşında olan çocuklarının velayeti ile 1 milyon lira manevi tazminatın yanı sıra oturdukları Metrocity'deki evden İvana Sert'in uzaklaştırılmasını istemişti. Dün İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen davada; hakim, çiftin şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmasına karar verdi. Boşanma kararına göre; çiftin oğulları Kanyon Ateş Sert'in velayeti anne İvana Sert'e verildi. Yurdal Sert, her hafta ve yılın belirli günleri çocuğunu görebilecek ve 5 bin lira nafaka ödeyecek. İvana Sert'in yoksulluk nafakası talebini reddeden mahkeme; Yurdal Sert'in, İvana Sert'e 150 bin lira maddi, 250 bin lira manevi olmak üzere toplam 400 bin lira tazminat ödemesine karar verdi. 

YOKSULLUK NAFAKASI İSTEDİ
Yurdal Sert'in açtığı boşanma davasına karşı dava açan İvana Sert, eşinin taleplerini reddederek evlilik birliğinin sarsılmasında esas kusurlu kişinin Yurdal Sert olduğunu öne sürmüştü. Yurdal Sert'in kendisine iftiralarda bulunduğunu belirten İvana Sert; eşinin Bodrum, Mecidiyeköy, Beykoz'daki taşınmazları ile banka hesaplarının yarısı ile 11 lüks araç ve motosikletlere tedbir konulmasını talep etmişti. İvana Sert, oğlu Kanyon Ateş'in velayetinin yanı sıra aylık 100 bin lira yoksulluk nafakası, çocuk için aylık 50 bin lira iştirak nafakası talep etmişti. Ayrıca 5 milyon lira maddi, 2 milyon lira manevi tazminat ödenmesini istemişti. 

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT

2 Yorum