1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ivana Sert İstenmeyen Gelin mi Oldu ? 'Ivana Bizimle Değilsin'

Ivana Sert İstenmeyen Gelin mi Oldu ? 'Ivana Bizimle Değilsin'

Ivana Sert İstenmeyen Gelin mi Oldu ? 'Ivana Bizimle Değilsin'
A+A-

Bu Tarz Benim yarışmasının güzel jüri üyesi İvana Sert geçtiğimiz aylarda Sinan Akıman ile nişanlanmış ve dünya evine girmeye hazırlık yapıyordu. Fakat beklenmeyen birşey oldu ve evlilik hayalleri suya düştü.

Sinan Akıman'ın ailesi özellikle babası Nazmi Akıman'ın İvana Sert'i istemediği ortaya çıktı. Sinan Akıman - İvana Sert ayrılığının nedeni de böylece ortaya çıkmış oldu.

 

Sinan Akıman ayrılığın ardından yaptığı açıklamada "Ivana'ya 'Kılık kıyafetine biraz çekidüzen ver' dedim ama beni dinlemedi. Biz eskikafalı insanlarız, kaldıramıyoruz bunları. Ona göre reyting önemli ama bizde onur ve namus daha önemli" demiş ve rengini belli etmişti.

 

ivana-sert-te-kayin-babadan-sert-sozler-90724.jpg

 

Sabah'ta yer alan habere göre ise Ayrılığın esas nedeninin kılık kıyafet ile alakası yok. Akıman ailesinin bu birlikteliğe ve evliliğe karşı olduğu yazılan haberler arasında. Sinan Akıman'ın daha önce Dışişleri Bakanlığı'nda görev yapmış olan babası Nazmi Akıman, oğlunun birlikteliğine şiddetle karşı çıkmış. Birlikteliklerine sevgili iken nasıl olsa biter düşüncesi ile müdahale etmeyen Baba Nazmi Akıman, yüzükler takılıp nişanlanılınca işlerin ciddiye bindiğini fark edip bu ilişkiye müdahalede bulunmuş.

A+A-

HABERE YORUM KAT