1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. İtso Üyelerine "dış Ticaret Eğitimi"

İtso Üyelerine "dış Ticaret Eğitimi"

İtso Üyelerine dış Ticaret Eğitimi
A+A-

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), üyelerine ücretsiz 'dış ticaret eğitimi' verecek. 3 saat sürecek eğitim programında Türkiye Ekonomi Bankası uzmanları İTSO üyesi firmaların yönetici ve çalışa

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), üyelerine ücretsiz 'dış ticaret eğitimi' verecek.
3 saat sürecek eğitim programında Türkiye Ekonomi Bankası uzmanları İTSO üyesi firmaların yönetici ve çalışanlarına dış ticaretle ilgili güncel bilgiler verecek. İTSO Başkanı Metin Anıl, 15 Ocak 2013 tarihinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak 'dış ticaret eğitimi'nde TEB Bursa Trade Center Dış Ticaret Merkezleri Müdürü Zekayi Aşıkoğlu'nun sunum yapacağını söyledi. Anıl, akreditifler, alacak sigortaları, garantiler, dış ticaret finansmanı, Eximbank kedileri, döviz, riskleri, türev ürünler konularında katılımcıların bilgilendirileceğini, ücretsiz yapılacak eğitime katılmak isteyen İTSO üyelerinin en geç 14 Ocak 2013 tarihine kadar kayıt yaptırmalar gerektiğini belirtti.
İTSO Başkanı Metin Anıl Türkiye'nin 2023 yılında 500 milyar dolar ihracat hedeflediğini, İnegöl olarak bu hedefe yıllık 3 milyar dolar ihracat ile katkı yapmayı planladıklarını söyledi.
(MŞ)

10.01.2013 16:07:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT